• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

22.06.2024

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 była pełna wzruszeń, a jednocześnie radości. Mury naszej szkoły opuścili ósmoklasisci, którzy przedstawili ciekawą część artystyczną. Nauczyciele pożegnali się z uczniami śpiewająco słowami piosenki Marka Grechuty pt: "Dni, których jeszcze nie znamy".Była radość, były łzy, nagrody, wyróżnienia i wspomnienia, które zostaną na lata. Życzymy wesołych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji.

• WIZYTA NA FARMIE ALPAK

20.06.2024

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie ze zwierzętami ma zbawienny wpływ na człowieka. Dlatego 19 czerwca uczniowie klas 1a, 2a i 3a mieli niesamowitą okazję, by spędzić czas z alpakami w Szyszyńskich Holendrach. Alpaki to niezwykłe zwierzęta, które obniżają poziom stresu i uwalniają endorfiny, które są tak potrzebne dzieciom na koniec trudnego roku szkolnego. Uczniowie, (nauczyciele też!) mogli głaskać, przytulać i karmić alpaki, kozy i owce. Dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach: malowały breloczki w kształcie alpaka, dowiedziały się jak przedzie się wełnę, poznały tajemnicę skręcania nitki i plecienie z niej przepięknych ubrań.

• MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCU

18.06.2024

Uczennice naszej szkoły Gabrysia i Klara uczennice klasy 2 zdobyły "Srebrny Aplauz" na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w układzie Odrodzenie - Szkoła Tańca  i Baletu FART Konin w choreografii Weroniki Skórzewskiej.

Gabrysia indywidualnie zdobyła 1 miejsce na Mistrzostwach Polski 15 czerwca 2024 w Janikowie. W kategorii Artistic Dance Show Solo Juveniles 1 Gold w choreografii Igła i nitka.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW. WIELKIE BRAWA :)

62-510 Konin
        • Inspektor Ochrony Danych Osobowych
          Marika Tomaszewska – Nowicka email: marika.tomaszewska-nowicka@konin.um.gov.pl oraz Zastępca Inspektora Ochrony Danych: Justyna Bruch, email: justyna.bruch@konin.um.gov.pl