•  Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
          • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

25.11.2021

Fragmenty Konwencji Praw Dziecka na szkolnych korytarzach,  interaktywne quizy i gra memory  dla starszych uczniów, kolorowanki dla najmłodszych oraz konkurs plastyczny - tak w tym roku obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka wyjątkowe święto ustanowione uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w 2014 r. dla upamiętnienia 25. rocznicy przyjęcia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Konwencji o prawach dziecka -najważniejszego dokumentu gwarantującego wszystkim dzieciom równe prawa, niezależnie od koloru skóry, wyznania, pochodzenia czy miejsca zamieszkania.

• MISTRZOWIE PIĘKNEGO CZYTANIA

25.11.2021

17 listopada w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy, podczas którego, jak co roku, wybrany został MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA.

Wzięli w nim udział uczniowie klas 2 i 3:

Antoni Chwaciński, Marta Dębowska, Antoni Jakubowski, Jakub Kobierski, Oskar Kordyl, Michał Osajda, Marcel Pingot i Amelia Sawicka.

Dzieci czytały znane, wybrane przez siebie fragmenty książek, a następnie nieznane wcześniej, wybrane losowo fragmenty książki "W krainie legend".

Ten rok okazał się wyjątkowy, gdyż dwie osoby zajęły pierwsze miejsce!

Mistrzami Pięknego Czytania zostali – Jakub Kobierski i Marcel Pingot z klasay 3

Wicemistrzem Pięknego Czytania został – Michał Osajda z klasy 2

Gratulujemy!!!

• Ślubowanie pierwszaków

26.11.2021

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi  Polakami, godnie reprezentować szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania rycerz oraz pan dyrektor dokonał pasowania na ucznia. Ten dzień na długo zostanie w pamięci pierwszaków:)

• 12.10.2021
            Wyświetl lub wydrukuj obecny plan lekcji Ta szkoła jeszcze nie opublikowała planu lekcji.